NOTSTÄLL, bok och mässing, 1900-tal.

4779835. NOTSTÄLL, bok och mässing, 1900-tal.

Längd 46, bredd 30, höjd 94 cm.

Bruksslitage, märken.

Föremålet finns i Helsingborg, Sverige

Bruksslitage, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 44

Andra intressanta föremål