FISKESPÖ, FISKELÅDA med DRAG samt FISKEKLUBBA, 19/2000-tal.

477949. FISKESPÖ, FISKELÅDA med DRAG samt FISKEKLUBBA, 19/2000-tal.

Pezon & Michel - Bush Gunki C-H 210.
Fiskelåda med innehåll.
Fiskeklubba. snidad. Trä och ben. Fodral signerad JO.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskelåda med innehåll.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 814