RADIO, Luxor, 1950-tal.

RADIO, Luxor, 1950-tal.
477893. RADIO, Luxor, 1950-tal.

Bärbar radio från Luxor.

Kan ej garantera funktion. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bärbar radio från Luxor.

Antal besök: 3 651