STIG LINDBERG. VAS,Karneval 1950/60-tal Gustavsberg.

477892. STIG LINDBERG. VAS,Karneval 1950/60-tal Gustavsberg.

Längd 14,5 cm, bredd 6 cm, höjd 21 cm.

Knappt märkbar bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Knappt märkbar bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 942