SALTKAR, opalinglas, omkring 1800-talets mitt.

477875. SALTKAR, opalinglas, omkring 1800-talets mitt.

Handtag av metall. Höjd 13,5 längd 13,5 bredd 8. 2 skedar, silver, längd 8,5 cm.

Åldersslitage, spricka vid mutter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 414