TAKKRONA, oscariansk, sent 1800-tal, höjd ca. 92 cm.

477594. TAKKRONA, oscariansk, sent 1800-tal, höjd ca. 92 cm.

Metallstomme, behängd med prismor, 8 ljusarmar, 11 ljuspunkter, diameter ca. 85 cm.

Nagg på prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg på prismor.

Antal besök: 1 556