SERVISDELAR 13 delar, porslin, "Koka" brun och blå, Hertha Bengtson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

477576. SERVISDELAR 13 delar, porslin, "Koka" brun och blå, Hertha Bengtson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

7 st koppar, höjd 6,5 cm.
5 st fat, diameter 14 cm.
1 st skål, diameter 13,5 cm.

Bruksslitage, någon del med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st koppar, höjd 6,5 cm.
5 st fat, diameter 14 cm.
1 st skål, diameter 13,5 cm.

Antal besök: 2 279