SJÖSKUMSPIPA, med silverfattning, 1800-tal.

477563. SJÖSKUMSPIPA, med silverfattning, 1800-tal.

Längd 53,5 cm, bredd 9 cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53,5 cm, bredd 9 cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 2 511