SOFFA, Howardmodell, 19/2000-tal.

477531. SOFFA, Howardmodell, 19/2000-tal.

Lösa plymåer, beige tygklädsel. Längd ca 200 cm.

Ställvis slitage på klädsel. Ett par dragkedjor till dynorna är defekta. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631