OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fregatten Vanadis, olja på pannå, sign E Swederus.

477520. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fregatten Vanadis, olja på pannå, sign E Swederus.

34x55 cm.

Obetydlig krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x55 cm.

Obetydlig krackelering.

Antal besök: 792