VÄGGLAMPETT, mässing, Kaija Aarikka, Finland 1900-talets slut.

477506. VÄGGLAMPETT, mässing, Kaija Aarikka, Finland 1900-talets slut.

Rund konkav reflektor bakom en ljusarm. Bär tillverkarens stämpel. Diameter ca 27. Djup ca 12 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 2 070