JULIA MONTANA LORENTZ. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad och daterad - 63.

477439. JULIA MONTANA LORENTZ. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad och daterad - 63.

47,5 x 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

47,5 x 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 586