SYBORD, med lyrfot, Karl Johan, 1800-tal.

477355. SYBORD, med lyrfot, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 51, djup 36, höjd 72 cm.

Slitage, repor och märken, renoverat och lagat, smärre skador och sprikor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771