STOLAR, 5 st, nyrokokostil, 1900-tal.

477290. STOLAR, 5 st, nyrokokostil, 1900-tal.

Stolar med fast stoppad sits med olika dekorationer.
Sitthöjd ca 47 cm.
Rygghöjd ca 93 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken, sliten stoppning, något rangliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 47 cm.
Rygghöjd ca 93 cm.

Antal besök: 284