CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.
47724. CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

Nyckel till lådor finns. Längd 110, bredd 53, höjd 139 cm.

Nyckel till skrivdel saknas. Slitage. fanerskador. Sprickor. Dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 835