UPPLÄGGNINGSFAT, silver, GAB, Stockholm, 1926.

477190. UPPLÄGGNINGSFAT, silver, GAB, Stockholm, 1926.

Fat med diameter 36 cm
Vikt ca 820 gram.

Monogram graverat, bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat med diameter 36 cm
Vikt ca 820 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 381