LJUSSTAKAR, ett par, mässing, No 49, Skultuna bruk, 1900-tal.

477188. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, No 49, Skultuna bruk, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage, märken, lite bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 879