ISIDOR WOXBERG. Fjällmotiv med hus, olja på duk, signerad.

477176. ISIDOR WOXBERG. Fjällmotiv med hus, olja på duk, signerad.

Dagmått 35 x 40 cm.
Falsmått 35,5 x 40,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 35 x 40 cm.
Falsmått 35,5 x 40,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 133