PALLE ÅBERG. "Flickor i trädgård", Los Christianos Teneriffa, olja på duk, signerad samt daterad -61.

477163. PALLE ÅBERG. "Flickor i trädgård", Los Christianos Teneriffa, olja på duk, signerad samt daterad -61.

Dagmått 48,5 x 58,5 cm.
Falsmått 50,5 x 60,5 cm.

Gulnad.

Palle Åberg (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 48,5 x 58,5 cm.
Falsmått 50,5 x 60,5 cm.

Gulnad.

Palle Åberg (Född 1931)

Antal besök: 1 112