SNAPSGLAS, 9 st, troligen Skansens Glasbruk, 1900-tal.

477088. SNAPSGLAS, 9 st, troligen Skansens Glasbruk, 1900-tal.

Höjd ca 12 cm. Glasens höjd varierar en aning.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 553