SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början.

477039. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början.

Längd 140 cm, bredd 80 cm, höjd ca 76 cm.

Smärre slitage, märken & repor.
Nyckel endast till lådorna, ena skåpet låst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 470