PARTI SKRIN, 6 st, 1800/1900-tal.

47702. PARTI SKRIN, 6 st, 1800/1900-tal.

Bland annat Ryssland samt skrin med dolda fack. Största längd 31, bredd 21, höjd 10 cm.

Slitage och enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och enstaka skador.

Antal besök: 877