MATGRUPP, 5 delar, "Äpplet", ek, jugend, 1900-talets första hälft.

477000. MATGRUPP, 5 delar, "Äpplet", ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Bord samt 4 stolar, bordets höjd 76, längd 109 + utdragsskivorna 46x2 ( 92 ) cm., bredd 90 cm.

Smärre slitage, märken & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 128