PIERRE BONNEVIER. OLJA PÅ DUK.

476972. PIERRE BONNEVIER. OLJA PÅ DUK.

Porträtt av kvinna med grönsakskorg. 45x37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 039