FILMAFFISCHER , FILMBILDER samt fotografi med AUTOGRAF, Richard Burton, 13 delar, 1900-tal.

476861. FILMAFFISCHER , FILMBILDER samt fotografi med AUTOGRAF, Richard Burton, 13 delar, 1900-tal.

Filmaffischer 70 x30 cm, "Röde piraten", "Vikingarna", "Nogot i hästväg (Money from home)" samt "Under sjörövarflagg", inramad, samt filmbilder Jaws 6 st. 21 x 15 cm (tryck), Casablanca 13 x 18 (tryck), filmprogram Fridolf Rhudins Skepp Ohoj och filmfoto med autograf Richard Burton.

Bruksslitage. Vikmärken på affische.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081