VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-tal.

476859. VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-tal.

Pendel finns. Höjd ca 56 cm.

Slitage, dekorskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns. Höjd ca 56 cm.

Slitage, dekorskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 419