SKÅP, Art deco, 1920 tal.

476851. SKÅP, Art deco, 1920 tal.

Skåp, Art Deco, betsad björk.
Bredd 147 cm
Djup 51 cm
Höjd 157 cm.

Bruksslitage,stötmärke, repor saknas 1 st nyckelbustning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp, Art Deco, betsad björk.
Bredd 147 cm
Djup 51 cm
Höjd 157 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 685