BROSCH, silver och markasiter, omkring 1920/30-talet. Vikt 14 gram.

476846. BROSCH, silver och markasiter, omkring 1920/30-talet. Vikt 14 gram.

Stämplad. Längd 6,5 cm, bredd 3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 558