SKRIVBORDSSTOL, Ring Mekanikk, Norge, 1960/70-tal.

476845. SKRIVBORDSSTOL, Ring Mekanikk, Norge, 1960/70-tal.

Totalhöjd 93 - 105 cm.
Sitthöjd 43 - 55 cm.
Justerbar höjd.

Tyg med läder på armar.

Märkt Ring Mekanikk, Made in Norway.
Hydrauliksystem tillverkad av Suspa.

Bruksslitage, slitage på läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 93 - 105 cm.
Sitthöjd 43 - 55 cm.
Justerbar höjd.

Tyg med läder på armar.

Antal besök: 2 936