TAPETRULLAR, 14 st, England, Sanderson, 1900-talets senare hälft.

476811. TAPETRULLAR, 14 st, England, Sanderson, 1900-talets senare hälft.

5 st med röd & vit blomsterdekor.
9 st med flerfärgad blomsterdekor.

Samtliga i plast, slitage i kanter på vissa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 535