Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
MATS AHLGREN. Stadsbild, olja på duk, sign.
476804. MATS AHLGREN. Stadsbild, olja på duk, sign.
85x94 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
85x94 cm.
Göteborgs Auktionsverk
4 185