OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Edwardson och daterad 1975.

476783. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad Edwardson och daterad 1975.

38 x 46 cm.

Examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Examinerad ur ram.

Antal besök: 698