HERRHATTAR, 3 st, 1900-tal.

HERRHATTAR, 3 st, 1900-tal.
476772. HERRHATTAR, 3 st, 1900-tal.

Hattarna är märkta följande:

Joseph E Ward, Stockport, England - PUB Stockholm Import

Pall Mall, Made in England - Importerad av Ernst Nyman Karlskrona.

Knox, New York - Exclusively made for NK. Import.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattarna är märkta följande:

Slitage, fläckar.

Antal besök: 800