FÅTÖLJ, krom och läder, 1900-tal.

4767559. FÅTÖLJ, krom och läder, 1900-tal.

Höjd ca 74 cm, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 72 cm.

Bruksslitage. Skinn på armstöd med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 395