Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
SALUTKANON, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
476743. SALUTKANON, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
Trälavett. Längd 35 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Trälavett. Längd 35 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 652