HUMMERTALLRIKAR, 3 st, Josef Frank, Reijmyre eller Gullaskruf, VAS, Gullaskruf, 1900-tal.

47668. HUMMERTALLRIKAR, 3 st, Josef Frank, Reijmyre eller Gullaskruf, VAS, Gullaskruf, 1900-tal.

Vasens höjd 30,5, tallrikarna längd 29,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 102