10 rödvinsglas, höjd 12,5 cm.
9 grogglas, höjd ca 14 cm.
12 vattenglas, höjd ca 9,5 cm.
Slitage, enstaka nagg, avlagringar.
10 rödvinsglas, höjd 12,5 cm.
9 grogglas, höjd ca 14 cm.