Göteborgs Auktionsverk
Leksaker
ENARMAD BANDIT, 1900-talets andra hälft.
47663. ENARMAD BANDIT, 1900-talets andra hälft.
Höjd 73 cm.
Skador, lös baklucka.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 73 cm.
Skador, lös baklucka.
Göteborgs Auktionsverk
2 523