ENARMAD BANDIT, 1900-talets andra hälft.

47663. ENARMAD BANDIT, 1900-talets andra hälft.

Höjd 73 cm.

Skador, lös baklucka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.

Skador, lös baklucka.

Antal besök: 2 816