STRÅKE, oktagonal, stämpelmärkt W.R Schuster, ebenholts, pärlemor.

4766281. STRÅKE, oktagonal, stämpelmärkt W.R Schuster, ebenholts, pärlemor.

Vikt ca 52 g.
Längd 74,5 cm.

Stråke med bruksskick samt något skev, strängar med mer slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 52 g.
Längd 74,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 273