BESMAN, trä, daterad 1780.

BESMAN, trä, daterad 1780.
476596. BESMAN, trä, daterad 1780.

Längd 74 cm.

Bruksslitage, sprickor i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 74 cm.

Bruksslitage, sprickor i trä.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 259