DOSA, silver, 1900-talets första del. Vikt 59 gram.

47659. DOSA, silver, 1900-talets första del. Vikt 59 gram.

Med gravyr "War med vid H M Claes Uggla strandning 22 /6 1917" samt "Kurt bergström".
ca 8,5 x 6 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 8,5 x 6 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 670