BORDSLAMPOR, ett par, keramik, Italien, 1900-talets andra del.

476572. BORDSLAMPOR, ett par, keramik, Italien, 1900-talets andra del.

Höjd, exklusive lampskärm, 33 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Ena sockeln är senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 344