BALKLÄNNING, JACKA, polyester, John Charles, England, 1900-talets andra hälft. Strl ca 44.

476561. BALKLÄNNING, JACKA, polyester, John Charles, England, 1900-talets andra hälft. Strl ca 44.

Gul. Jacka med puffärm och krage. Klänning med plisserat liv och vid kjol.
Rygglängd 144 cm.

Bruksslitage, fläck på nedre delen av kjolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 144 cm.

Antal besök: 1 001