Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, porslin, "Konfetti", Pia Rönndahl, Gustavsberg, 1980-tal.
476556. VAS, porslin, "Konfetti", Pia Rönndahl, Gustavsberg, 1980-tal.
Höjd ca 15 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 15 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
369