MJÖLKKANNOR, 2 stycken, 1900-tal.

4764719. MJÖLKKANNOR, 2 stycken, 1900-tal.

Diameter 35, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P7 - Pallställ 7
Antal besök: 126