DAMMSUGARE, Hoover, modell 417 G, 1900-tal.

476421. DAMMSUGARE, Hoover, modell 417 G, 1900-tal.

Längd ca 55 cm

Originalkartong.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55 cm

Originalkartong.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 2 389