PLÅTLEKSAK, "flygplanskarusell", 1900-talets mitt.

476386. PLÅTLEKSAK, "flygplanskarusell", 1900-talets mitt.

Gula flygplan med flygvapnets tre kronor på vingarna. Roterar upphängda runt flygledartornet. Höjd 22, diameter 72 cm.

Slitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fungerar.

Antal besök: 675