SIFON, metall och glas, Sparklets Ltd, England, 1900-talets mitt.

476381. SIFON, metall och glas, Sparklets Ltd, England, 1900-talets mitt.

Sifon med glasflaska täckt av rutmönstrat nät i metall, höjd 34,5 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 136