MIKROSKOP, E Leitz Wetzlar. 1900-talets mitt.

476380. MIKROSKOP, E Leitz Wetzlar. 1900-talets mitt.

No 472336. Med schatull och diverse optik. Höjd 41,5 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor. Smuts. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 460