VÄGGPENDYL, urtavla märkt Linderoth Stockholm, gustaviansk stil, 1900-tal.

47638. VÄGGPENDYL, urtavla märkt Linderoth Stockholm, gustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel, pendel finns. Höjd ca 54 cm.

Slitage, färgbortfall, urtavla med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 116